Yukarı
Çık

Aşağı çekişli bağlama elemanı  pnömatik

Aşağı çekişli bağlama elemanı pnömatik

Malzeme: Gövde: alüminyum. Sıkıştırma kolu: çelik. - Model: Gövde: eloksal kaplama. Sıkıştırma kolu: karartılmış. - Bilgi: Pnömatik aşağı...

 

FOTO GALERİ

 

 

ÜRÜNLER

    04624-090

    04624-135

Ürünler için;
   satis2@hidkom.com e-posta adresimizden
   +90 224 243 82 92 telefonumuzdan
bilgi alabilirsiniz.

Açıklama

Malzeme:

Gövde: alüminyum.
Sıkıştırma kolu: çelik.

Model:

Gövde: eloksal kaplama.
Sıkıştırma kolu: karartılmış.

Bilgi:

Pnömatik aşağı çekişli bağlama elemanı, iş parçalarının bağlanması içindir. Aşağı çekişli bağlama elemanları havayla devreye alınır. Gerdirme kolunun büyük döndürme açısı sayesinde iş parçalarının serbest yerleştirilmesi ve çıkartılması mümkündür. Bu şekilde iş parçasına optimum erişim garanti edilir. Gövde blok form üniversal sabitleme imkanları sunmaktadır, bu şekilde aşağı çekişli bağlama elemanı optimum şekilde bağlanacak iş parçasına uyarlanabilir. Aşağı çekişli bağlama elemanının sıkıştırma koluna ayrıca yalın ve tırtıllı yüzeye sahip kendinden ayarlanan destekler monte edilebilir. Böylece ham parçalar veya önceden işlenen iş parçaları gerdirilebilir.
Pnömatik aşağı çekişli bağlama elemanları ayrıca birden fazla noktada iş parçasına konumlandırılabilir ve belirli bir sırada devreye alınabilir. Kumanda ya bir makine kumandası ya da bir manuel kumanda ile gerçekleşir. Genel olarak pnömatik bağlama elemanları, basınçlı hava yardımıyla devreye sokulmaları ile öne çıkar. Bu da özellikle sık sık gerçekleştirilen sıkıştırma işlemlerinde kullanıcının yükünü hafifletir.

Gerdirme gücü 0,5 MPa ile ilgilidir.

Özellikler:

RoHS

Tüm hakları saklıdır © 2024 Hidkom

SiteMap| Tasarım : interbim.com