Yukarı
Çık

Yan bağlama elemanı  pnömatik

Yan bağlama elemanı pnömatik

Malzeme: Gövde: alüminyum. Sıkıştırma kolu: çelik. - Model: Gövde: eloksal kaplama. Sıkıştırma kolu: karartılmış. - Bilgi: Pnömatik yan...

 

FOTO GALERİ

 

 

ÜRÜNLER

    04623-1090

    04623-2090

    04623-1135

    04623-2135

Ürünler için;
   satis2@hidkom.com e-posta adresimizden
   +90 224 243 82 92 telefonumuzdan
bilgi alabilirsiniz.

Açıklama

Malzeme:

Gövde: alüminyum.
Sıkıştırma kolu: çelik.

Model:

Gövde: eloksal kaplama.
Sıkıştırma kolu: karartılmış.

Bilgi:

Pnömatik yan bağlama elemanı üstten işlenmesi gereken iş parçalarının bağlanması içindir. Yan gerginlik sayesinde üstteki işleme yüzeyinde rahatsız edici kenarlar yoktur. Yan bağlama elemanları havayla devreye alınır. Gerdirme kolunun büyük döndürme açısı sayesinde iş parçalarının serbest yerleştirilmesi ve çıkartılması mümkündür. Bu şekilde iş parçasına optimum erişim garanti edilir. Gövde blok form üniversal sabitleme imkanları sunmaktadır, bu şekilde yan bağlama elemanı optimum şekilde bağlanacak iş parçasına uyarlanabilir. Yan bağlama elemanları yalın ve tırtıllı sıkıştırma çeneleri ile mevcuttur. Böylece ham parçalar ve önceden işlenen iş parçaları gerdirilebilir.
Pnömatik yan bağlama elemanları ayrıca birden fazla noktada iş parçasına konumlandırılabilir ve belirli bir sırada devreye alınabilir. Kumanda ya bir makine kumandası ya da bir manuel kumanda ile gerçekleşir. Genel olarak pnömatik bağlama elemanları, basınçlı hava yardımıyla devreye sokulmaları ile öne çıkar. Bu da özellikle sık sık gerçekleştirilen sıkıştırma işlemlerinde kullanıcının yükünü hafifletir.

Gerdirme gücü 0,5 MPa ile ilgilidir.

Çizim bilgisi:

Form A: yalın
Form B: tırtıllı

Özellikler:

RoHS

Tüm hakları saklıdır © 2023 Hidkom

SiteMap| Tasarım : interbim.com